У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Вантажне - Мотор
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Вантажне - Мотор:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Мотор включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 43 хв зі станції Запоріжжя Вантажне і прибуває на станцію Мотор о 16 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6548-6547 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Запоріжжя Вантажне і Мотор цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Мотор, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Вантажне Мотор ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Вантажне - Мотор можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6548-6547* Дніпро Запоріжжя 12.37
Запоріжжя Вантажне
12.47
Мотор
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6124-6123* Дніпро Запоріжжя 16.43
Запоріжжя Вантажне
16.51
Мотор
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Вантажне -Мотор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Вантажне — Мотор

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мотор — Запоріжжя Вантажне