У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запорізька Січ - Марганець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запорізька Січ - Марганець:

Поточний розклад електричок Запорізька Січ - Марганець включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 32 хв зі станції Запорізька Січ і прибуває на станцію Марганець о 17 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6495 сполученням Запоріжжя-2 - Марганець, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Запорізька Січ і Марганець цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 168 Км(17.52), 162 Км(18.09), 141 Км(18.47), 125 Км(19.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запорізька Січ - Марганець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запорізька Січ Марганець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запорізька Січ - Марганець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запорізька Січ та Марганець – 47.9 км. Ціна квитка на електричку Запорізька Січ Марганець складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6491 Запоріжжя Марганець 09.09
Запорізька Січ
10.41
Марганець
1 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6075 Запоріжжя Марганець 16.32
Запорізька Січ
17.45
Марганець
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Марганець 17.49
Запорізька Січ
19.24
Марганець
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запорізька Січ -Марганець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запорізька Січ — Марганець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Марганець — Запорізька Січ