У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засілля - Козацька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засілля - Козацька:

Поточний розклад електричок Засілля - Козацька включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 46 хв зі станції Засілля і прибуває на станцію Козацька о 20 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Каховка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 11 хв. Між станціями Засілля і Козацька цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Славутич(18.59), Івано-Копине(19.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засілля - Козацька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засілля Козацька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засілля - Козацька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Миколаїв Каховка 18.46
Засілля
20.57
Козацька
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засілля -Козацька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засілля — Козацька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козацька — Засілля