У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Балта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Балта:

Поточний розклад електричок Затишшя - Балта включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 32 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Балта о 13 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6272 сполученням Одеса-Головна - Балта, в цьому випадку поїздка займе 1 г 44 хв. Між станціями Затишшя і Балта цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Перехрестове(11.45), Подільськ-Північний(12.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Балта, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Балта ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Балта можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272 Одеса Балта 11.32
Затишшя
13.16
Балта
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Балта

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балта — Затишшя