У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводський - Краматорськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводський - Краматорськ:

Поточний розклад електричок Заводський - Краматорськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 22 хв зі станції Заводський і прибуває на станцію Краматорськ о 06 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6703 сполученням Слов'янськ - Кіндратівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Заводський і Краматорськ цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводський - Краматорськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводський Краматорськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводський - Краматорськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводський та Краматорськ – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Заводський Краматорськ складає 12.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6703 Слов'янськ Кіндратівка 06.22
Заводський
06.28
Краматорськ
6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводський -Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заводський — Краматорськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Краматорськ — Заводський