У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Малин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Малин:

Розклад поїздів Здолбунів Малин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Малин найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Радулино, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Малин прибувають вони відповідно о 01.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Малин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Малин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Малин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Малин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
01.23
Малин
4 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Малин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Малин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Малин — Здолбунів