З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Миколаїв:

Розклад поїздів Здолбунів Миколаїв на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Долинська, Острог, Біла Церква, Снігурівка, Біла Криниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.43, 23.11 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 07.21, 16.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
122Л Рівне Миколаїв 15.43
Здолбунів-Пас.
07.21
Миколаїв-Пас.
15 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 23.11
Здолбунів-Пас.
16.46
Миколаїв-Пас.
17 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Здолбунів