У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Самбір
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Самбір:

Розклад поїздів Здолбунів Самбір на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Самбір найчастіше зупиняються на станціях Дубно, Радивилів, Броди, Красне, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.00 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Самбір прибувають вони відповідно о 23.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Самбір є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Самбір складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Самбір можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Самбір залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
266 Ковель Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
23.32
Самбір
4 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Луцьк Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
23.32
Самбір
4 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Самбір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Самбір

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Самбір — Здолбунів