У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Ворожба-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Ворожба-Пас.:

Розклад поїздів Здолбунів Ворожба-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Ворожба-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Радулино, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Ворожба-Пас. прибувають вони відповідно о 07.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Ворожба-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Ворожба-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Ворожба-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Ворожба-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
07.20
Ворожба-Пас.
10 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Ворожба-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворожба-Пас. — Здолбунів