У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Більче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Більче:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Більче на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Більче найчастіше зупиняються на станціях Дубно, Радивилів, Броди, Красне, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Більче прибувають вони відповідно о 10.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Більче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Більче складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Більче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Більче залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 05.48
Здолбунів-Пас.
10.53
Більче
5 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Більче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .