У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Коростень(всі вокзали):

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Коростень(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Коростень(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Радулино, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48, 23.30 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 00.43, 03.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Коростень(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Коростень(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Коростень(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Коростень(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
00.43
Коростень
3 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
98 Ковель Київ 23.30
Здолбунів-Пас.
03.13
Коростень
3 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень(всі вокзали) — Здолбунів-Пас.