У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Кириківка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Кириківка:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Кириківка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Кириківка найчастіше зупиняються на станціях Острог, Дарниця, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Кириківка прибувають вони відповідно о 10.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Кириківка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Кириківка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Кириківка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
10.29
Кириківка
13 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Кириківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Кириківка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кириківка — Здолбунів-Пас.