У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Вершниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Вершниця:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Вершниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Вершниця найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.30 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Вершниця прибувають вони відповідно о 02.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Вершниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Вершниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Вершниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Вершниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
98 Ковель Київ 23.30
Здолбунів-Пас.
02.26
Вершниця
2 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Вершниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .