У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена - Олександрія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена - Олександрія:

Поточний розклад електричок Зелена - Олександрія включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 44 хв зі станції Зелена і прибуває на станцію Олександрія о 15 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Зелена і Олександрія цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Тарасівка(14.51), Королівка(15.16), Новопилипівка(15.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена - Олександрія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена Олександрія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена - Олександрія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелена та Олександрія – 42.0 км. Ціна квитка на електричку Зелена Олександрія складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001 П'ятихатки Знам'янка 14.44
Зелена
15.39
Олександрія
55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена — Олександрія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрія — Зелена