З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Колодязь - Куп'янськ-Вузловий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Колодязь - Куп'янськ-Вузловий:

Поточний розклад електричок Зелений Колодязь - Куп'янськ-Вузловий включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 53 хв зі станції Зелений Колодязь і прибуває на станцію Куп'янськ-Вузловий о 16 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6559 сполученням Харків-Пас. - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Зелений Колодязь і Куп'янськ-Вузловий цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Мохнач(14.57), Коробочкине(15.26), Шевченкове-Південне(15.59), Старовірівка(16.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Колодязь - Куп'янськ-Вузловий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Колодязь Куп'янськ-Вузловий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Колодязь - Куп'янськ-Вузловий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6559* Харків Куп'янськ 14.53
Зелений Колодязь
16.51
Куп'янськ-Вузловий
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Колодязь -Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Колодязь — Куп'янськ-Вузловий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куп'янськ-Вузловий — Зелений Колодязь