У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зернове - Хутір-Михайлівський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зернове - Хутір-Михайлівський:

Розклад поїздів Зернове Хутір-Михайлівський на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Зернове Хутір-Михайлівський найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.45, 23.45 зі станції Зернове, в кінцевий же пункт Хутір-Михайлівський прибувають вони відповідно о 01.04, 00.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зернове Хутір-Михайлівський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зернове - Хутір-Михайлівський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Зернове - Хутір-Михайлівський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
061Х Москва Херсон 00.45
Зернове
01.04
Хутір-Михайлівський
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
061Х Москва Миколаїв 23.45
Зернове
00.04
Хутір-Михайлівський
19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зернове -Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зернове — Хутір-Михайлівський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хутір-Михайлівський — Зернове