У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зернове - Хутір-Михайлівський
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Зернове - Хутір-Михайлівський:

Розклад поїздів і електричок Зернове - Хутір-Михайлівський на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Зернове вночі о 00 г 45 хв і прибуває на кінцеву станцію о 01 г 04 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Зернове о 23 г 45 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Зернове до пункту прибуття Хутір-Михайлівський становить 0 г 20 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 18 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 24 хв.
Деякі поїзди від станції Зернове до станції Хутір-Михайлівський курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Зернове - Хутір-Михайлівський проїжджають через такі станції і населені пункти як: Шалимівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Зернове - Хутір-Михайлівський, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Зернове - Хутір-Михайлівський можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Зернове -Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зернове — Хутір-Михайлівський

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Хутір-Михайлівський — Зернове

За маршрутом Зернове - Хутір-Михайлівський курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Зернове - Хутір-Михайлівський Показати тільки електрички сполученням Зернове - Хутір-Михайлівський