З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жлобин - Роздільна-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жлобин - Роздільна-1:

Розклад поїздів Жлобин Роздільна-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Жлобин Роздільна-1 найчастіше зупиняються на станціях Гомель-Пас., Терюха, Горностаївка, Чернігів, Ніжин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.46 зі станції Жлобин-Пас., в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 10.34, 11.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жлобин Роздільна-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жлобин - Роздільна-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Жлобин - Роздільна-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Б Мінськ Одеса 17.46
Жлобин-Пас.
10.34
Роздільна-1
16 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
628Б Гродно Одеса 17.46
Жлобин-Пас.
11.15
Роздільна-1
17 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жлобин -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жлобин — Роздільна-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна-1 — Жлобин