З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка - Красне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка - Красне:

Розклад поїздів Жмеринка Красне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка Красне найчастіше зупиняються на станціях Ярошенка, Кароліно-Бугаз, Паризька, Теплиця, Арциз, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.40 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Красне прибувають вони відповідно о 10.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Жмеринка Красне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Жмеринка - Красне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Жмеринка - Красне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
145К Київ Березине 22.40
Жмеринка-Пас.
10.59
Красне
12 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка -Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка — Красне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красне — Жмеринка