У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Жмеринка - Київ:

Розклад поїздів Жмеринка Київ на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Жмеринка Київ найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Козятин-1, Калинівка-1, Гнівань, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.04, 05.08, 07.23 зі станції Жмеринка-Пас., в кінцевий же пункт Київ-Пас., Київ-Волинський прибувають вони відповідно о 06.52, 09.13, 12.35 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Жмеринка Київ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Жмеринка - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Жмеринка - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Жмеринка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жмеринка — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Жмеринка