З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жукотки - Боярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жукотки - Боярка:

Поточний розклад електричок Жукотки - Боярка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 11 хв зі станції Жукотки і прибуває на станцію Боярка о 21 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 882О сполученням Славутич - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 4 г 38 хв. Між станціями Жукотки і Боярка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Левковичі(17.17), Вересоч(18.36), Бровари(20.26), Київ-Пас.(21.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жукотки - Боярка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жукотки Боярка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жукотки - Боярка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
882О Славутич Фастів 17.11
Жукотки
21.49
Боярка
4 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жукотки -Боярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .