У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Барвенкове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Барвенкове:

Розклад поїздів Знам'янка Барвенкове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Барвенкове найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, П'ятихатки-Пас., Вільногірськ, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.04 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Барвенкове прибувають вони відповідно о 14.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Барвенкове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Барвенкове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Барвенкове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Барвенкове залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Барвенкове можна від 252.15 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
192 Одеса Краматорськ 04.04
Знам'янка-Пас.
14.03
Барвенкове
9 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Барвенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Барвенкове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Барвенкове — Знам'янка