У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Клесів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Клесів:

Розклад поїздів Знам'янка Клесів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Клесів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Фастів-1, Житомир, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Клесів прибувають вони відповідно о 23.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Клесів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Клесів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Клесів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Клесів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
23.49
Клесів
12 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Клесів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Клесів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Клесів — Знам'янка