У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Коростень:

Розклад поїздів Знам'янка Коростень на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Коростень найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Фастів-1, Житомир, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 20.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Коростень є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Коростень складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Коростень можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Коростень залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Коростень можна від 289.35 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
20.48
Коростень
9 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Коростень

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень — Знам'янка