У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Олевськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Олевськ:

Розклад поїздів Знам'янка Олевськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Олевськ найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Фастів-1, Житомир, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Олевськ прибувають вони відповідно о 22.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Олевськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Олевськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Олевськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Олевськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
22.39
Олевськ
11 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Олевськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олевськ — Знам'янка