У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Рокитне-Волинське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Рокитне-Волинське:

Розклад поїздів Знам'янка Рокитне-Волинське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Рокитне-Волинське найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Фастів-1, Житомир, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Рокитне-Волинське прибувають вони відповідно о 23.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Рокитне-Волинське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Рокитне-Волинське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Рокитне-Волинське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
23.19
Рокитне-Волинське
11 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Рокитне-Волинське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Рокитне-Волинське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рокитне-Волинське — Знам'янка