У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Сарни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Сарни:

Розклад поїздів Знам'янка Сарни на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Сарни найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Фастів-1, Житомир, Коростень, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Сарни прибувають вони відповідно о 00.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Сарни є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Сарни складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Сарни можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Сарни залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
00.16
Сарни
12 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Сарни

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сарни — Знам'янка