У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Щаслива
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка - Щаслива:

Поточний розклад електричок Знам'янка - Щаслива включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 50 хв зі станції Знам'янка і прибуває на станцію Щаслива о 09 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 58 хв. Між станціями Знам'янка і Щаслива цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Пост 309 Км(07.59), Алеївка(08.32), Олександрія(09.00), Піщаний Брід(09.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка - Щаслива, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка Щаслива ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка - Щаслива можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 07.50
Знам'янка-Пас.
09.48
Щаслива
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка -Щаслива можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Щаслива

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щаслива — Знам'янка