У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Турійськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Турійськ:

Розклад поїздів Знам'янка Турійськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Турійськ найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Томашгород, Маневичі, Чарторийськ, Рафалівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.28 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Турійськ прибувають вони відповідно о 03.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Турійськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Турійськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Турійськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
131 Дніпро Львів 11.28
Знам'янка-Пас.
03.24
Турійськ
15 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Турійськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Турійськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Турійськ — Знам'янка