З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - Одноробівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - Одноробівка:

Поточний розклад електричок Золочів - Одноробівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 40 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію Одноробівка о 11 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6104 сполученням Золочів - Одноробівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Золочів і Одноробівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Світличний(04.07), Сніги(04.15), Муравський(04.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - Одноробівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів Одноробівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - Одноробівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6104 Золочів Одноробівка 04.01
Золочів
04.34
Одноробівка
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6108 Золочів Одноробівка 10.40
Золочів
11.12
Одноробівка
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -Одноробівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — Одноробівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одноробівка — Золочів