У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотницький - Корчаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотницький - Корчаківка:

Поточний розклад електричок Золотницький - Корчаківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 54 хв зі станції Золотницький і прибуває на станцію Корчаківка о 08 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6872 сполученням Суми - Краснопілля, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Золотницький і Корчаківка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотницький - Корчаківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотницький Корчаківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотницький - Корчаківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золотницький та Корчаківка – 7.9 км. Ціна квитка на електричку Золотницький Корчаківка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6066 Суми Краснопілля 07.54
Золотницький
08.11
Корчаківка
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 18.05
Золотницький
18.23
Корчаківка
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотницький -Корчаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотницький — Корчаківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Корчаківка — Золотницький