У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотницький - Суми(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотницький - Суми(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Золотницький - Суми(всі вокзали) включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 32 хв зі станції Золотницький і прибуває на станцію Суми(всі вокзали) о 20 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6066 сполученням Краснопілля - Суми, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Золотницький і Суми(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Залізняк(09.26), Баси(09.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотницький - Суми(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотницький Суми(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотницький - Суми(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золотницький та Суми(всі вокзали) – 15.0 км. Ціна квитка на електричку Золотницький Суми(всі вокзали) складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6866-6865 Краснопілля Суми 05.43
Золотницький
06.26
Суми
43 хв Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 09.21
Золотницький
10.05
Суми
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Суми 19.32
Золотницький
20.15
Суми
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотницький -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотницький — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми(всі вокзали) — Золотницький