У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Первомайськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Золотоноша-1 - Первомайськ:

Розклад поїздів Золотоноша-1 Первомайськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Золотоноша-1 Первомайськ найчастіше зупиняються на станціях Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка, Новомиргород, Виска, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.01 зі станції Золотоноша-1, в кінцевий же пункт Первомайськ-на-Бузі прибувають вони відповідно о 03.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Золотоноша-1 Первомайськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Золотоноша-1 - Первомайськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Золотоноша-1 - Первомайськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Золотоноша-1 – Первомайськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248 Київ Одеса 21.01
Золотоноша-1
03.21
Первомайськ-на-Бузі
6 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Золотоноша-1 -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Первомайськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Первомайськ — Золотоноша-1