З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зустрічний - Дніпро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зустрічний - Дніпро:

Поточний розклад електричок Зустрічний - Дніпро включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 50 хв зі станції Зустрічний і прибуває на станцію Дніпро о 19 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402 сполученням Апостолове - Дніпро-Лоцманська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Зустрічний і Дніпро цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зустрічний - Дніпро, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зустрічний Дніпро ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зустрічний - Дніпро можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6402 Апостолове Дніпро 07.31
Зустрічний
07.46
Дніпро-Лоцманська
15 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Апостолове Дніпро 18.50
Зустрічний
19.04
Дніпро-Лоцманська
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зустрічний -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зустрічний — Дніпро

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дніпро — Зустрічний