У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Звенигородка - Дніпро:

Розклад поїздів Звенигородка Дніпро на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Звенигородка Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Багачеве, Шпола, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.53 зі станції Звенигородка, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Звенигородка Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Звенигородка - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Звенигородка - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Звенигородка – Дніпро залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Звенигородка - Дніпро можна від 306.94 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Умань Харків 20.53
Звенигородка
04.22
Дніпро-Головний
7 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Звенигородка -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Звенигородка