У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Звенигородка - Харків:

Розклад поїздів Звенигородка Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Звенигородка Харків найчастіше зупиняються на станціях Багачеве, Шпола, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.53 зі станції Звенигородка, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Звенигородка Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Звенигородка - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Звенигородка - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Умань Харків 20.53
Звенигородка
09.23
Харків-Пас.
12 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Звенигородка -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Звенигородка