У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Звенигородка - Знам'янка:

Розклад поїздів Звенигородка Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Звенигородка Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Багачеве, Шпола, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.53 зі станції Звенигородка, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 00.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Звенигородка Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Звенигородка - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Звенигородка - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
65 Умань Харків 20.53
Звенигородка
00.32
Знам'янка-Пас.
3 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Звенигородка -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Звенигородка