У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки - Савинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зидьки - Савинці:

Поточний розклад електричок Зидьки - Савинці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 06 хв зі станції Зидьки і прибуває на станцію Савинці о 00 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці, в цьому випадку поїздка займе 2 г 29 хв. Між станціями Зидьки і Савинці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Геніївка(19.01), Андріївка(19.48), Вербівка(20.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зидьки - Савинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зидьки Савинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зидьки - Савинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зидьки та Савинці – 58.5 км. Ціна квитка на електричку Зидьки Савинці складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6427 Харків Ізюм 13.25
Зидьки
15.30
Савинці
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.56
Зидьки
21.25
Савинці
2 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 22.06
Зидьки
00.09
Савинці
2 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зидьки -Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зидьки — Савинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Савинці — Зидьки