У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки - Сезонна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зидьки - Сезонна:

Поточний розклад електричок Зидьки - Сезонна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 25 хв зі станції Зидьки і прибуває на станцію Сезонна о 14 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6431 сполученням Харків-Левада - Савинці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Зидьки і Сезонна цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Геніївка(19.01), Андріївка(19.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зидьки - Сезонна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зидьки Сезонна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зидьки - Сезонна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зидьки та Сезонна – 32.6 км. Ціна квитка на електричку Зидьки Сезонна складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6419* Харків Балаклія 10.22
Зидьки
11.56
Сезонна
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Ізюм 13.25
Зидьки
14.37
Сезонна
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.56
Зидьки
20.31
Сезонна
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 22.06
Зидьки
23.22
Сезонна
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зидьки -Сезонна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зидьки — Сезонна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сезонна — Зидьки