У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зимогір'я - Хороше
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зимогір'я - Хороше:

Поточний розклад електричок Зимогір'я - Хороше включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 36 хв зі станції Зимогір'я і прибуває на станцію Хороше о 18 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6364 сполученням Родакове - Сентянівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Зимогір'я і Хороше цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зимогір'я - Хороше, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зимогір'я Хороше ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зимогір'я - Хороше можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470 Родакове Сентянівка 04.06
Зимогір'я
04.23
Хороше
17 хв Курсує щоденно - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.36
Зимогір'я
18.53
Хороше
17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зимогір'я -Хороше можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зимогір'я — Хороше

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хороше — Зимогір'я