У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6022 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 14.28 і прибуває на станцію Львів о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 14.28
Бенькове 14.33 1 хв  14.34 5 хв 
Соколики 14.41 1 хв  14.42 13 хв 
Турочки 14.49 1 хв  14.50 21 хв 
Яблонка 14.55 1 хв  14.56 27 хв 
Нижня Яблунька 15.01 1 хв  15.02 33 хв 
Турка 15.08 1 хв  15.09 40 хв 
Явора 15.17 1 хв  15.18 49 хв 
123 Км 15.22 1 хв  15.23 54 хв 
Бойківська 15.28 1 хв  15.29 1 г 
Волосянка 15.33 1 хв  15.34 1 г  5 хв 
Розлуч 15.37 1 хв  15.38 1 г  9 хв 
Ясениця 15.45 1 хв  15.46 1 г  17 хв 
Лопушанка 15.53 1 хв  15.54 1 г  25 хв 
Стрілки 15.58 4 хв  16.02 1 г  30 хв 
Верхній Лужок 16.07 1 хв  16.08 1 г  39 хв 
Бусовисько 16.12 1 хв  16.13 1 г  44 хв 
Терешів Спас 16.19 1 хв  16.20 1 г  51 хв 
Старий Самбір 16.27 3 хв  16.30 1 г  59 хв 
Созань 16.35 1 хв  16.36 2 г  7 хв 
Турчиновичі 16.45 1 хв  16.46 2 г  17 хв 
Ваньковичі 16.52 1 хв  16.53 2 г  24 хв 
Стрілковичі 16.57 1 хв  16.58 2 г  29 хв 
Самбір 17.04 16 хв  17.20 2 г  36 хв 
63 Км 17.27 1 хв  17.28 2 г  59 хв 
Калинів 17.36 1 хв  17.37 3 г  8 хв 
Конюшки 17.42 1 хв  17.43 3 г  14 хв 
Луки 17.46 1 хв  17.47 3 г  18 хв 
Хлопчиці 17.50 1 хв  17.51 3 г  22 хв 
Новосілки 17.54 1 хв  17.55 3 г  26 хв 
Рудки 18.01 2 хв  18.03 3 г  33 хв 
39 Км 18.07 1 хв  18.08 3 г  39 хв 
Коропуж 18.14 2 хв  18.16 3 г  46 хв 
Хишевичі 18.20 1 хв  18.21 3 г  52 хв 
Комарно 18.29 5 хв  18.34 4 г  1 хв 
Порічне 18.39 1 хв  18.40 4 г  11 хв 
Любень-Великий 18.46 2 хв  18.48 4 г  18 хв 
Містки 18.54 1 хв  18.55 4 г  26 хв 
Ставчани 19.01 1 хв  19.02 4 г  33 хв 
Оброшин 19.11 1 хв  19.12 4 г  43 хв 
Скнилів 19.19 1 хв  19.20 4 г  51 хв 
Львів 19.30 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6022 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції