У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Сянки — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6022 сполученням Сянки - Львів відправляється зі станції Сянки о 14.40 і прибуває на станцію Львів о 19.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яблонка, 123 Км, Ясениця, Бусовисько, Турчиновичі, 63 Км, Хлопчиці, Коропуж, Любень-Великий, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сянки 14.40
Бенькове 14.47 1 хв  14.48 7 хв 
Соколики 14.58 1 хв  14.59 18 хв 
Турочки 15.06 1 хв  15.07 26 хв 
Яблонка 15.15 1 хв  15.16 35 хв 
Нижня Яблунька 15.21 1 хв  15.22 41 хв 
Турка 15.29 1 хв  15.30 49 хв 
Явора 15.39 1 хв  15.40 59 хв 
123 Км 15.46 1 хв  15.47 1 г  6 хв 
Бойківська 15.54 7 хв  16.01 1 г  14 хв 
Волосянка 16.05 1 хв  16.06 1 г  25 хв 
Розлуч 16.09 1 хв  16.10 1 г  29 хв 
Ясениця 16.17 1 хв  16.18 1 г  37 хв 
Лопушанка 16.24 1 хв  16.25 1 г  44 хв 
Стрілки 16.29 1 хв  16.30 1 г  49 хв 
Верхній Лужок 16.35 1 хв  16.36 1 г  55 хв 
Бусовисько 16.39 1 хв  16.40 1 г  59 хв 
Терешів Спас 16.44 1 хв  16.45 2 г  4 хв 
Старий Самбір 16.51 1 хв  16.52 2 г  11 хв 
Созань 16.56 1 хв  16.57 2 г  16 хв 
Турчиновичі 17.02 1 хв  17.03 2 г  22 хв 
Ваньковичі 17.07 1 хв  17.08 2 г  27 хв 
Стрілковичі 17.12 1 хв  17.13 2 г  32 хв 
Самбір 17.23 2 хв  17.25 2 г  43 хв 
63 Км 17.32 1 хв  17.33 2 г  52 хв 
Калинів 17.41 1 хв  17.42 3 г  1 хв 
Конюшки 17.47 1 хв  17.48 3 г  7 хв 
Луки 17.51 1 хв  17.52 3 г  11 хв 
Хлопчиці 17.55 1 хв  17.56 3 г  15 хв 
Новосілки 17.59 1 хв  18.00 3 г  19 хв 
Рудки 18.06 1 хв  18.07 3 г  26 хв 
39 Км 18.11 1 хв  18.12 3 г  31 хв 
Коропуж 18.18 1 хв  18.19 3 г  38 хв 
Хишевичі 18.23 1 хв  18.24 3 г  43 хв 
Комарно 18.32 3 хв  18.35 3 г  52 хв 
Порічне 18.40 1 хв  18.41 4 г 
Любень-Великий 18.47 2 хв  18.49 4 г  7 хв 
Містки 18.55 1 хв  18.56 4 г  15 хв 
Ставчани 19.02 1 хв  19.03 4 г  22 хв 
Оброшин 19.12 1 хв  19.13 4 г  32 хв 
Скнилів 19.20 1 хв  19.21 4 г  40 хв 
Львів 19.31 4 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6022 Сянки — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30