У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6056 сполученням Львів - Сокаль відправляється зі станції Львів о 20.31 і прибуває на станцію Сокаль о 23.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

на 29.11.2019 курсування відміняється
з 2019-11-29 по 2019-12-10: 06 грудня ходу не буде
з 2019-12-06 по 2019-12-17: 13 грудня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.31
Підзамче 20.44 2 хв  20.46 13 хв 
Дубляни-Львівські 20.59 2 хв  21.01 28 хв 
Запитів 21.17 1 хв  21.18 46 хв 
Руданці 21.23 1 хв  21.24 52 хв 
Колодне 21.35 1 хв  21.36 1 г  4 хв 
Новий Став 21.44 1 хв  21.45 1 г  13 хв 
Сапіжанка 21.54 1 хв  21.55 1 г  23 хв 
Батятичі 22.00 1 хв  22.01 1 г  29 хв 
Добротвір 22.13 1 хв  22.14 1 г  42 хв 
Стриханка 22.21 1 хв  22.22 1 г  50 хв 
Соснівка 22.31 1 хв  22.32 2 г 
Гірняк 22.44 1 хв  22.45 2 г  13 хв 
Червоноград 22.55 5 хв  23.00 2 г  24 хв 
Завишень 23.05 1 хв  23.06 2 г  34 хв 
Сокаль 23.13 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6056 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції