У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Львів — Сокаль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6056 сполученням Львів - Сокаль відправляється зі станції Львів о 20.50 і прибуває на станцію Сокаль о 23.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Підзамче, Дубляни-Львівські, Запитів, Руданці, Колодне, Новий Став, Сапіжанка, Батятичі, Добротвір, Стриханка, Соснівка, Гірняк, Червоноград, Завишень.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-02-10 по 2020-02-25: 14, 21 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.50
Підзамче 21.01 2 хв  21.03 11 хв 
Дубляни-Львівські 21.15 1 хв  21.16 25 хв 
Запитів 21.30 1 хв  21.31 40 хв 
Руданці 21.37 1 хв  21.38 47 хв 
Колодне 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
Новий Став 21.57 1 хв  21.58 1 г  7 хв 
Сапіжанка 22.06 1 хв  22.07 1 г  16 хв 
Батятичі 22.12 1 хв  22.13 1 г  22 хв 
Добротвір 22.25 1 хв  22.26 1 г  35 хв 
Стриханка 22.33 1 хв  22.34 1 г  43 хв 
Соснівка 22.43 1 хв  22.44 1 г  53 хв 
Гірняк 22.56 1 хв  22.57 2 г  6 хв 
Червоноград 23.07 5 хв  23.12 2 г  17 хв 
Завишень 23.17 1 хв  23.18 2 г  27 хв 
Сокаль 23.25 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6056 Львів — Сокаль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031