У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096 Львів — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6096 сполученням Львів - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Львів о 18.00 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1460 Км, Задвір'я, Утишків, Кути, Радивилів, Рудня-Почаївська, Підлужжя, Мокрів, Ульбарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.00
Блок пост 1479 Км 18.04 1 хв  18.05 4 хв 
Підзамче 18.11 3 хв  18.14 11 хв 
Підбірці 18.22 1 хв  18.23 22 хв 
1460 Км 18.29 1 хв  18.30 29 хв 
Борщовичи 18.33 1 хв  18.34 33 хв 
Залуги 18.37 1 хв  18.38 37 хв 
Полоничі 18.44 1 хв  18.45 44 хв 
Задвір'я 18.49 1 хв  18.50 49 хв 
Полтва 18.55 1 хв  18.56 55 хв 
Куткор 19.01 1 хв  19.02 1 г  1 хв 
Красне 19.09 14 хв  19.23 1 г  9 хв 
Утишків 19.30 1 хв  19.31 1 г  30 хв 
Петричі 19.33 1 хв  19.34 1 г  33 хв 
Задвір'я 19.38 1 хв  19.39 1 г  38 хв 
Ожидів-Олесько 19.46 13 хв  19.59 1 г  46 хв 
Кути 20.04 1 хв  20.05 2 г  4 хв 
Заболотці 20.12 1 хв  20.13 2 г  12 хв 
Пониковиця 20.19 1 хв  20.20 2 г  19 хв 
Броди 20.26 2 хв  20.28 2 г  26 хв 
Радивилів 20.37 1 хв  20.38 2 г  37 хв 
58 Км 20.43 1 хв  20.44 2 г  43 хв 
Михайлівка 20.49 1 хв  20.50 2 г  49 хв 
Гаї Ситенські 20.54 1 хв  20.55 2 г  54 хв 
Рудня-Почаївська 21.01 1 хв  21.02 3 г  1 хв 
Турки 21.07 1 хв  21.08 3 г  7 хв 
Верба 21.12 1 хв  21.13 3 г  12 хв 
Птича 21.17 1 хв  21.18 3 г  17 хв 
Підлужжя 21.22 1 хв  21.23 3 г  22 хв 
Кам'яниця-Волинська 21.28 1 хв  21.29 3 г  28 хв 
Дубно 21.35 1 хв  21.36 3 г  35 хв 
Мирогоща 21.43 1 хв  21.44 3 г  43 хв 
Мокрів 21.50 1 хв  21.51 3 г  50 хв 
Заруддя 21.54 1 хв  21.55 3 г  54 хв 
Озеряни 22.01 1 хв  22.02 4 г  1 хв 
128 Км 22.07 1 хв  22.08 4 г  7 хв 
Ульбарів 22.11 1 хв  22.12 4 г  11 хв 
Глинськ 22.15 1 хв  22.16 4 г  15 хв 
Миколи Приходька 22.22 1 хв  22.23 4 г  22 хв 
142 Км 22.24 1 хв  22.25 4 г  24 хв 
Здолбунів-Пас. 22.30 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6096 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930