У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096 Львів — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6096 сполученням Львів - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Львів о 18.00 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 1460 Км, Полоничі, Куткор, Петричі, Кути, Броди, Михайлівка, Турки, Підлужжя, Мирогоща, Озеряни, Глинськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.00
Підзамче 18.11 3 хв  18.14 11 хв 
Підбірці 18.22 1 хв  18.23 22 хв 
1460 Км 18.29 1 хв  18.30 29 хв 
Борщовичи 18.33 1 хв  18.34 33 хв 
Залуги 18.37 1 хв  18.38 37 хв 
Полоничі 18.44 1 хв  18.45 44 хв 
Задвір'я 18.49 1 хв  18.50 49 хв 
Полтва 18.55 1 хв  18.56 55 хв 
Куткор 19.01 1 хв  19.02 1 г  1 хв 
Красне 19.09 14 хв  19.23 1 г  9 хв 
Утишків 19.30 1 хв  19.31 1 г  30 хв 
Петричі 19.33 1 хв  19.34 1 г  33 хв 
Закомар'я 19.38 1 хв  19.39 1 г  38 хв 
Ожидів-Олесько 19.46 13 хв  19.59 1 г  46 хв 
Кути 20.04 1 хв  20.05 2 г  4 хв 
Заболотці 20.12 1 хв  20.13 2 г  12 хв 
Пониковиця 20.19 1 хв  20.20 2 г  19 хв 
Броди 20.26 2 хв  20.28 2 г  26 хв 
Радивилів 20.37 1 хв  20.38 2 г  37 хв 
58 Км 20.43 1 хв  20.44 2 г  43 хв 
Михайлівка 20.49 1 хв  20.50 2 г  49 хв 
Гаї Ситенські 20.54 1 хв  20.55 2 г  54 хв 
Рудня-Почаївська 21.01 1 хв  21.02 3 г  1 хв 
Турки 21.07 1 хв  21.08 3 г  7 хв 
Верба 21.12 1 хв  21.13 3 г  12 хв 
Птича 21.17 1 хв  21.18 3 г  17 хв 
Підлужжя 21.22 1 хв  21.23 3 г  22 хв 
Кам'яниця-Волинська 21.28 1 хв  21.29 3 г  28 хв 
Дубно 21.35 1 хв  21.36 3 г  35 хв 
Мирогоща 21.43 1 хв  21.44 3 г  43 хв 
Мокрів 21.50 1 хв  21.51 3 г  50 хв 
Заруддя 21.54 1 хв  21.55 3 г  54 хв 
Озеряни 22.01 1 хв  22.02 4 г  1 хв 
128 Км 22.07 1 хв  22.08 4 г  7 хв 
Ульбарів 22.11 1 хв  22.12 4 г  11 хв 
Глинськ 22.15 1 хв  22.16 4 г  15 хв 
Миколи Приходька 22.22 1 хв  22.23 4 г  22 хв 
Здолбунів-Пас. 22.30 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6096 Львів — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031