У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6107 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6107 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 05.16 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 05.16
Синельникове-2 05.23 1 хв  05.24 7 хв 
235 Км 05.26 1 хв  05.27 10 хв 
230 Км 05.30 1 хв  05.31 14 хв 
Хорошеве 05.34 1 хв  05.35 18 хв 
225 Км 05.38 1 хв  05.39 22 хв 
222 Км 05.42 1 хв  05.43 26 хв 
219 Км 05.46 1 хв  05.47 30 хв 
Іларіонове 05.51 1 хв  05.52 35 хв 
212 Км 05.56 1 хв  05.57 40 хв 
207 Км 06.01 1 хв  06.02 45 хв 
Ігрень 06.06 1 хв  06.07 50 хв 
Ксеніївка 06.09 2 хв  06.11 53 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.15 2 хв  06.17 59 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.19 1 хв  06.20 1 г  3 хв 
196 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  7 хв 
Нижньодніпровськ 06.27 1 хв  06.28 1 г  11 хв 
193 Км 06.31 2 хв  06.33 1 г  15 хв 
Дніпро-Головний 06.41 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6107 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції