У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6107 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6107 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 05.16 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, 219 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 05.16
Синельникове-2 05.23 2 хв  05.25 7 хв 
235 Км 05.27 1 хв  05.28 11 хв 
230 Км 05.31 1 хв  05.32 15 хв 
Хорошеве 05.35 1 хв  05.36 19 хв 
225 Км 05.39 1 хв  05.40 23 хв 
222 Км 05.43 1 хв  05.44 27 хв 
219 Км 05.47 1 хв  05.48 31 хв 
Іларіонове 05.52 1 хв  05.53 36 хв 
212 Км 05.57 1 хв  05.58 41 хв 
207 Км 06.02 1 хв  06.03 46 хв 
Ігрень 06.07 1 хв  06.08 51 хв 
Ксеніївка 06.10 2 хв  06.12 54 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.16 2 хв  06.18 1 г 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.20 2 хв  06.22 1 г  4 хв 
196 Км 06.25 1 хв  06.26 1 г  9 хв 
Нижньодніпровськ 06.29 1 хв  06.30 1 г  13 хв 
193 Км 06.33 2 хв  06.35 1 г  17 хв 
Дніпро-Головний 06.43 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6107 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031