У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хорошеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хорошеве:

Актуальний розклад електричок по станції Хорошеве містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хорошеве з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Сухачівка, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 10 хв до пункту призначення Синельникове-1. Найближчі станції та зупинні пункти 225 Км, 230 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хорошеве відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Лозова, Дніпро-Головний - Чаплине, Кам'янське-Пасажирське - Синельникове-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хорошеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.27 1 хв  04.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6231 Синельникове Сухачівка 04.36 1 хв  04.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6103 Чаплине Дніпро 05.06 1 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 05.34 1 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
6109 Межова Дніпро 05.54 1 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6284 Дніпро Лозова 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6185 Синельникове Дніпро 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6232* Кам'янське Синельникове 07.26 1 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6112-6011 Дніпро Запоріжжя 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6110 Дніпро Чаплине 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6187* Синельникове Дніпро 10.10 1 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 10.59 1 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
6273* Лозова Дніпро 11.22 1 хв  11.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6140 Дніпро Чаплине 12.27 1 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6276* Дніпро Лозова 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6285 Лозова Дніпро 14.41 1 хв  14.42 Курсує щоденно - переглянути
6234-6233 Запоріжжя Сухачівка 15.08 1 хв  15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6121 Чаплине Дніпро 15.19 1 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6118* Дніпро Синельникове 15.37 1 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6280 Дніпро Лозова 17.05 1 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6122 Дніпро Чаплине 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6125* Синельникове Дніпро 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6126 Дніпро Чаплине 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6128 Дніпро Синельникове 19.40 1 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 21.37 1 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 22.20 1 хв  22.21 Курсує щоденно - переглянути
6136 Дніпро Синельникове 23.09 1 хв  23.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хорошеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хорошеве