У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6110 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6110 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.40 і прибуває на станцію Чаплине о 11.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, 239 Км, 251 Км, Терса, Письменна, 283 Км, Улянівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.40
193 Км 08.47 1 хв  08.48 7 хв 
Нижньодніпровськ 08.50 1 хв  08.51 10 хв 
196 Км 08.54 1 хв  08.55 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 08.59 1 хв  09.00 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.02 1 хв  09.03 22 хв 
Ксеніївка 09.06 1 хв  09.07 26 хв 
Ігрень 09.09 1 хв  09.10 29 хв 
207 Км 09.12 1 хв  09.13 32 хв 
212 Км 09.17 1 хв  09.18 37 хв 
Іларіонове 09.23 1 хв  09.24 43 хв 
219 Км 09.27 1 хв  09.28 47 хв 
222 Км 09.31 1 хв  09.32 51 хв 
225 Км 09.35 1 хв  09.36 55 хв 
Хорошеве 09.39 1 хв  09.40 59 хв 
230 Км 09.43 2 хв  09.45 1 г  3 хв 
235 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  8 хв 
Синельникове-2 09.52 1 хв  09.53 1 г  12 хв 
239 Км 09.58 1 хв  09.59 1 г  18 хв 
242 Км 10.02 2 хв  10.04 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 10.09 1 хв  10.10 1 г  29 хв 
251 Км 10.14 1 хв  10.15 1 г  34 хв 
Роздори 10.18 1 хв  10.19 1 г  38 хв 
262 км 10.24 1 хв  10.25 1 г  44 хв 
Терса 10.27 1 хв  10.28 1 г  47 хв 
267 Км 10.30 1 хв  10.31 1 г  50 хв 
269 Км 10.34 1 хв  10.35 1 г  54 хв 
Письменна 10.38 1 хв  10.39 1 г  58 хв 
276 Км 10.42 1 хв  10.43 2 г  2 хв 
Крутоярка 10.46 1 хв  10.47 2 г  6 хв 
283 Км 10.50 2 хв  10.52 2 г  10 хв 
284 Км 10.54 1 хв  10.55 2 г  14 хв 
Васильківка 10.59 1 хв  11.00 2 г  19 хв 
Улянівка 11.04 1 хв  11.05 2 г  24 хв 
Краснощокове 11.13 1 хв  11.14 2 г  33 хв 
Чаплине 11.23 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6110 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728