У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6110 Дніпро-Головний — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6110 сполученням Дніпро-Головний - Чаплине відправляється зі станції Дніпро-Головний о 08.40 і прибуває на станцію Чаплине о 11.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нижньодніпровськ, Нижньодніпровськ-Вузол, 207 Км, 219 Км, Хорошеве, Синельникове-2, Вишнівецьке, 262 км, 269 Км, Крутоярка, Васильківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 08.40
Пост Амур 08.44 1 хв  08.45 4 хв 
193 Км 08.47 1 хв  08.48 7 хв 
Нижньодніпровськ 08.50 1 хв  08.51 10 хв 
196 Км 08.54 1 хв  08.55 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 08.59 1 хв  09.00 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 09.02 1 хв  09.03 22 хв 
Ксеніївка 09.06 1 хв  09.07 26 хв 
Ігрень 09.09 1 хв  09.10 29 хв 
207 Км 09.12 1 хв  09.13 32 хв 
212 Км 09.17 1 хв  09.18 37 хв 
Іларіонове 09.23 1 хв  09.24 43 хв 
219 Км 09.27 1 хв  09.28 47 хв 
222 Км 09.31 1 хв  09.32 51 хв 
225 Км 09.35 1 хв  09.36 55 хв 
Хорошеве 09.39 1 хв  09.40 59 хв 
230 Км 09.43 2 хв  09.45 1 г  3 хв 
235 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  8 хв 
Синельникове-2 09.52 1 хв  09.53 1 г  12 хв 
239 Км 09.58 1 хв  09.59 1 г  18 хв 
242 Км 10.02 2 хв  10.04 1 г  22 хв 
Вишнівецьке 10.09 1 хв  10.10 1 г  29 хв 
251 Км 10.14 1 хв  10.15 1 г  34 хв 
Роздори 10.18 1 хв  10.19 1 г  38 хв 
262 км 10.24 1 хв  10.25 1 г  44 хв 
Терса 10.27 1 хв  10.28 1 г  47 хв 
267 Км 10.30 1 хв  10.31 1 г  50 хв 
269 Км 10.34 1 хв  10.35 1 г  54 хв 
Письменна 10.38 1 хв  10.39 1 г  58 хв 
276 Км 10.42 1 хв  10.43 2 г  2 хв 
Крутоярка 10.46 1 хв  10.47 2 г  6 хв 
283 Км 10.50 2 хв  10.52 2 г  10 хв 
284 Км 10.54 1 хв  10.55 2 г  14 хв 
Васильківка 10.59 1 хв  11.00 2 г  19 хв 
Улянівка 11.04 1 хв  11.05 2 г  24 хв 
Краснощокове 11.13 1 хв  11.14 2 г  33 хв 
Чаплине 11.23 2 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6110 Дніпро-Головний — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30