У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6222 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 09.25 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 09.25
Просторе 09.30 1 хв  09.31 5 хв 
Горіховий Гай 09.36 1 хв  09.37 11 хв 
Манченки 09.41 1 хв  09.42 16 хв 
Майський 09.45 1 хв  09.46 20 хв 
Караванна 09.48 1 хв  09.49 23 хв 
Любівка 09.52 1 хв  09.53 27 хв 
Люботин 09.57 2 хв  09.59 32 хв 
Водяна 10.04 1 хв  10.05 39 хв 
Коротич 10.11 1 хв  10.12 46 хв 
Рай-Оленівка 10.14 1 хв  10.15 49 хв 
Пісочин 10.17 2 хв  10.19 52 хв 
Рижів 10.21 1 хв  10.22 56 хв 
Хвилинка 10.24 1 хв  10.25 59 хв 
Нова Баварія 10.28 1 хв  10.29 1 г  3 хв 
6 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  10 хв 
Диканівка 10.38 1 хв  10.39 1 г  13 хв 
Верещаківка-Левадська 10.45 1 хв  10.46 1 г  20 хв 
Харків-Левада 10.51 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6222 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30