У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6222 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 09.25 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Караванна, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 09.25
Просторе 09.30 1 хв  09.31 5 хв 
Горіховий Гай 09.36 1 хв  09.37 11 хв 
Манченки 09.41 1 хв  09.42 16 хв 
Майський 09.45 1 хв  09.46 20 хв 
Караванна 09.48 1 хв  09.49 23 хв 
Любівка 09.52 1 хв  09.53 27 хв 
Люботин 09.57 2 хв  09.59 32 хв 
Водяна 10.04 1 хв  10.05 39 хв 
Коротич 10.11 1 хв  10.12 46 хв 
Рай-Оленівка 10.14 1 хв  10.15 49 хв 
Пісочин 10.17 2 хв  10.19 52 хв 
Рижів 10.21 1 хв  10.22 56 хв 
Хвилинка 10.24 1 хв  10.25 59 хв 
Нова Баварія 10.28 1 хв  10.29 1 г  3 хв 
6 Км 10.35 1 хв  10.36 1 г  10 хв 
Диканівка 10.38 1 хв  10.39 1 г  13 хв 
Верещаківка-Левадська 10.45 1 хв  10.46 1 г  20 хв 
Харків-Левада 10.51 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6222 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31