У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Помічна — Вознесенськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Помічна - Вознесенськ відправляється зі станції Помічна о 09.44 і прибуває на станцію Вознесенськ о 12.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Висоцьке, Кропивницька, Олійникове, Людмилівка, 1090 Км, Кавуни, Південноукраїнська, Трикратне, Олександрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 09.44
Висоцьке 09.56 2 хв  09.58 12 хв 
Кропивницька 10.08 25 хв  10.33 24 хв 
Олійникове 10.43 2 хв  10.45 59 хв 
Людмилівка 10.57 2 хв  10.59 1 г  13 хв 
1090 Км 11.15 1 хв  11.16 1 г  31 хв 
Кавуни 11.23 2 хв  11.25 1 г  39 хв 
Південноукраїнська 11.37 2 хв  11.39 1 г  53 хв 
Трикратне 11.58 2 хв  12.00 2 г  14 хв 
Олександрівка 12.10 2 хв  12.12 2 г  26 хв 
Вознесенськ 12.23 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6231 Помічна — Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції