У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Помічна — Вознесенськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6231 сполученням Помічна - Вознесенськ відправляється зі станції Помічна о 09.40 і прибуває на станцію Вознесенськ о 12.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Висоцьке, Кропивницька, Олійникове, Людмилівка, Пост 1090 Км, Кавуни, Південноукраїнська, Трикратне, Олександрівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 09.40
Висоцьке 09.53 2 хв  09.55 13 хв 
Кропивницька 10.05 25 хв  10.30 25 хв 
Олійникове 10.40 2 хв  10.42 1 г 
Людмилівка 10.54 2 хв  10.56 1 г  14 хв 
Пост 1090 Км 11.12 1 хв  11.13 1 г  32 хв 
Кавуни 11.19 2 хв  11.21 1 г  39 хв 
Південноукраїнська 11.33 2 хв  11.35 1 г  53 хв 
Трикратне 11.52 2 хв  11.54 2 г  12 хв 
Олександрівка 12.02 2 хв  12.04 2 г  22 хв 
Вознесенськ 12.16 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6231 Помічна — Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031