У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Вознесенськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Вознесенськ - Помічна відправляється зі станції Вознесенськ о 13.20 і прибуває на станцію Помічна о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Олександрівка, Трикратне, Південноукраїнська, Кавуни, Пост 1090 Км, Людмилівка, Олійникове, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вознесенськ 13.20
Олександрівка 13.33 2 хв  13.35 13 хв 
Трикратне 13.44 2 хв  13.46 24 хв 
Південноукраїнська 14.03 2 хв  14.05 43 хв 
Кавуни 14.17 2 хв  14.19 57 хв 
Пост 1090 Км 14.26 1 хв  14.27 1 г  6 хв 
Людмилівка 14.46 2 хв  14.48 1 г  26 хв 
Олійникове 14.58 2 хв  15.00 1 г  38 хв 
Висоцьке 15.10 2 хв  15.12 1 г  50 хв 
Помічна 15.25 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6232 Вознесенськ — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30