У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Вознесенськ — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Вознесенськ - Помічна відправляється зі станції Вознесенськ о 13.20 і прибуває на станцію Помічна о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Олександрівка, Трикратне, Південноукраїнська, Кавуни, 1090 Км, Людмилівка, Олійникове, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-02-12 по 2020-02-15: В добу 14.02.2020 п. № 6231/6232 Помічна-Вознесенськ-Помічна відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вознесенськ 13.20
Олександрівка 13.33 2 хв  13.35 13 хв 
Трикратне 13.45 2 хв  13.47 25 хв 
Південноукраїнська 14.03 2 хв  14.05 43 хв 
Кавуни 14.17 2 хв  14.19 57 хв 
1090 Км 14.26 1 хв  14.27 1 г  6 хв 
Людмилівка 14.44 2 хв  14.46 1 г  24 хв 
Олійникове 14.55 2 хв  14.57 1 г  35 хв 
Висоцьке 15.05 2 хв  15.07 1 г  45 хв 
Помічна 15.20 2 г 

У розкладі поїзда 6232 Вознесенськ — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031