У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6280 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6280 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.06 і прибуває на станцію Лозова о 20.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-11-25 по 2019-12-06: 02/12 - 06/12 призначити відправленням зі ст.Синельникове-1, на дільниці Лозова - Синельникове-1 відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.06
193 Км 16.13 1 хв  16.14 7 хв 
Нижньодніпровськ 16.16 1 хв  16.17 10 хв 
196 Км 16.20 1 хв  16.21 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.25 1 хв  16.26 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.28 1 хв  16.29 22 хв 
Ксеніївка 16.32 1 хв  16.33 26 хв 
Ігрень 16.35 1 хв  16.36 29 хв 
207 Км 16.38 1 хв  16.39 32 хв 
212 Км 16.43 1 хв  16.44 37 хв 
Іларіонове 16.49 1 хв  16.50 43 хв 
219 Км 16.53 1 хв  16.54 47 хв 
222 Км 16.57 1 хв  16.58 51 хв 
225 Км 17.01 1 хв  17.02 55 хв 
Хорошеве 17.05 1 хв  17.06 59 хв 
230 Км 17.09 2 хв  17.11 1 г  3 хв 
235 Км 17.14 1 хв  17.15 1 г  8 хв 
Синельникове-2 17.18 2 хв  17.20 1 г  12 хв 
Синельникове-1 17.29 38 хв  18.07 1 г  23 хв 
1025 Км 18.15 1 хв  18.16 2 г  9 хв 
1017 Км 18.23 2 хв  18.25 2 г  17 хв 
Зайцеве 18.29 1 хв  18.30 2 г  23 хв 
1009 Км 18.35 1 хв  18.36 2 г  29 хв 
1005 Км 18.39 1 хв  18.40 2 г  33 хв 
Павлоград-1 18.50 2 хв  18.52 2 г  44 хв 
988 Км 18.57 1 хв  18.58 2 г  51 хв 
Ароматна 19.02 1 хв  19.03 2 г  56 хв 
981 Км 19.06 1 хв  19.07 3 г 
978 Км 19.10 1 хв  19.11 3 г  4 хв 
Варварівка 19.17 1 хв  19.18 3 г  11 хв 
969 Км 19.23 1 хв  19.24 3 г  17 хв 
Жемчужне 19.29 1 хв  19.30 3 г  23 хв 
Самійлівка 19.40 1 хв  19.41 3 г  34 хв 
948 Км 19.45 2 хв  19.47 3 г  39 хв 
943 км 19.51 1 хв  19.52 3 г  45 хв 
940 км 19.55 1 хв  19.56 3 г  49 хв 
939 Км 19.59 1 хв  20.00 3 г  53 хв 
936 Км 20.04 1 хв  20.05 3 г  58 хв 
Лозова 20.17 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6280 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031