У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6280 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6280 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 16.06 і прибуває на станцію Лозова о 20.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, 212 Км, 222 Км, 230 Км, Синельникове-1, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 16.06
193 Км 16.13 1 хв  16.14 7 хв 
Нижньодніпровськ 16.16 1 хв  16.17 10 хв 
196 Км 16.20 1 хв  16.21 14 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 16.25 1 хв  16.26 19 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 16.28 1 хв  16.29 22 хв 
Ксеніївка 16.32 1 хв  16.33 26 хв 
Ігрень 16.35 1 хв  16.36 29 хв 
207 Км 16.38 1 хв  16.39 32 хв 
212 Км 16.43 1 хв  16.44 37 хв 
Іларіонове 16.49 1 хв  16.50 43 хв 
219 Км 16.53 1 хв  16.54 47 хв 
222 Км 16.57 1 хв  16.58 51 хв 
225 Км 17.01 1 хв  17.02 55 хв 
Хорошеве 17.05 1 хв  17.06 59 хв 
230 Км 17.09 2 хв  17.11 1 г  3 хв 
235 Км 17.14 1 хв  17.15 1 г  8 хв 
Синельникове-2 17.18 2 хв  17.20 1 г  12 хв 
Синельникове-1 17.29 30 хв  17.59 1 г  23 хв 
1025 Км 18.06 1 хв  18.07 2 г 
1017 Км 18.13 2 хв  18.15 2 г  7 хв 
Зайцеве 18.19 18 хв  18.37 2 г  13 хв 
1009 Км 18.43 1 хв  18.44 2 г  37 хв 
1005 Км 18.47 1 хв  18.48 2 г  41 хв 
Павлоград-1 18.58 2 хв  19.00 2 г  52 хв 
988 Км 19.05 1 хв  19.06 2 г  59 хв 
Ароматна 19.10 1 хв  19.11 3 г  4 хв 
981 Км 19.14 1 хв  19.15 3 г  8 хв 
978 Км 19.18 1 хв  19.19 3 г  12 хв 
Варварівка 19.25 1 хв  19.26 3 г  19 хв 
969 Км 19.31 1 хв  19.32 3 г  25 хв 
Жемчужне 19.37 1 хв  19.38 3 г  31 хв 
Самійлівка 19.48 1 хв  19.49 3 г  42 хв 
948 Км 19.53 2 хв  19.55 3 г  47 хв 
943 км 19.59 1 хв  20.00 3 г  53 хв 
940 км 20.03 1 хв  20.04 3 г  57 хв 
939 Км 20.08 1 хв  20.09 4 г  2 хв 
936 Км 20.13 1 хв  20.14 4 г  7 хв 
Лозова 20.26 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6280 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031