У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6295 Огульці — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6295 сполученням Огульці - Полтава-Південна відправляється зі станції Огульці о 16.12 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 16.12
Хворостове 16.17 1 хв  16.18 5 хв 
Рогівка 16.21 1 хв  16.22 9 хв 
Баранівка 16.26 1 хв  16.27 14 хв 
Ков'яги 16.32 1 хв  16.33 20 хв 
Мар'їне 16.39 1 хв  16.40 27 хв 
Садки 16.44 1 хв  16.45 32 хв 
Водяна 16.50 1 хв  16.51 38 хв 
Панасівка 17.00 1 хв  17.01 48 хв 
80 Км 17.05 1 хв  17.06 53 хв 
Коломак 17.10 1 хв  17.11 58 хв 
Іскрівка 17.16 1 хв  17.17 1 г  4 хв 
Скороходове 17.26 1 хв  17.27 1 г  14 хв 
Кочубеївка 17.36 1 хв  17.37 1 г  24 хв 
Сторожовий 17.47 1 хв  17.48 1 г  35 хв 
Зелена 17.52 1 хв  17.53 1 г  40 хв 
Божкове 17.59 1 хв  18.00 1 г  47 хв 
Приміська 18.03 1 хв  18.04 1 г  51 хв 
Парасковіївка 18.07 1 хв  18.08 1 г  55 хв 
Ковалівка 18.12 1 хв  18.13 2 г 
Свинківка 18.15 1 хв  18.16 2 г  3 хв 
Лісові Поляни 18.19 1 хв  18.20 2 г  7 хв 
Вакуленці 18.24 1 хв  18.25 2 г  12 хв 
Дублянщина 18.28 1 хв  18.29 2 г  16 хв 
Східний 18.32 1 хв  18.33 2 г  20 хв 
Полтава-Південна 18.37 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6295 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031